Szanowni Państwo, zachęcamy do oddania swojego 1% dla dzieci i młodzieży skupionej w 6 Drużynie Harcerskiej ISKRA z Dukli, z który nasze stowarzyszenie współpracuje.

Zgodnie z ustawą z dnia 24.04.2003r. /Dz. U. Nr 96, pozycja 873 możesz przeznaczyć 1% podatku dochodowego dla  6DH ISKRA w DUKLI. Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją, która już od 100 lat służy Bogu, Ojczyźnie i bliźnim. Hufiec ZHP Krosno jest jednym z ogniw realizujących tę ideę z dziećmi i młodzieżą na terenie powiatu krośnieńskiego. Od lat skutecznie organizujemy: obchody świąt, imprezy patriotyczne i sportowo rekreacyjne, letni i zimowy wypoczynek, rajdy, biwaki, zloty, pomoc wszystkim potrzebującym.

Dzięki Waszemu wsparciu więcej dzieci i młodzieży będzie mogło przeżyć wspaniałą, harcerską przygodę i poznać swój region i kraj jego historię i tradycje, nauczyć się odpowiedzialności, rozwinąć hart ducha, ciało i zainteresowania. Jeśli zdecydują się Państwo wspomóc naszą drużynę w tej misji, prosimy o wpisanie we własnym rozliczeniu podatkowym w odpowiednich rubrykach poniższych danych. 

UWAGA: koniecznie z dopiskiem 6DH ISKRA z Dukli

Nr KRS (131.): 0000296261
Wnioskowana kwota (132.): 1% kwoty podatku zaokrąglony do pełnych dziesiątek groszy w dół
Nazwa OPP (133.): Chorągiew Podkarpacka ZHP Hufiec Krosno 6DH ISKRA z Dukli
(134.) w okienku postawić znak "X"
(135.) Twoje dane osobowe (pole nieobowiązkowe)